Guašas CARIOCA, 1000ml, baltos sp.

Kodas : PS-GU-40430/01
Baltas CARIOCA guašas (1000 ml) vaikų kūrybai. Saugus, lengvai nuplaunamas ir puikiai dengiantis popierių bei kartoną. Idealu mokykloms ir darželiams.
Skaityti daugiau
7,90 € / vnt.
Prekė sėkmingai įdėta į pirkinių krepšelį! Peržiūrėti krepšelį
Pristatymas per 3 d. d. (4,50 €)
Likutis sandėlyje: 25 vnt.

Panašios/analogiškos prekės

Guašas CARIOCA, 1000ml, baltos sp. – Beribė kūryba ir puikus dengiamumas

Vaikų kūryboje balta spalva dažniausiai pasibaigia pirmoji, nes ji naudojama atspalvių maišymui ir fono detalėms. CARIOCA 1000 ml guašas yra idealus sprendimas tiek namams, tiek ugdymo įstaigoms, užtikrinantis, kad kūrybinis procesas nenutrūks.

1. Aukšta pigmentacija ir naudojimo paprastumas

Šis guašas pasižymi puikiomis dengimo savybėmis. Nors tai balta spalva, ji yra sodri ir nepermatoma:

  • Paruoštas naudoti: Dažų nereikia skiesti vandeniu, todėl spalvos išlieka ryškios, o popierius mažiau raukšlėjasi.
  • Universalumas: Puikiai tinka dažyti ant popieriaus bei kartono, lengvai ir tolygiai pasiskirsto paviršiuje.

2. Saugumas ir švara

Gamintojas CARIOCA skiria didelį dėmesį mažųjų menininkų saugumui. Tai produktas, kuris nekelia rūpesčių tėvams:

  • Draugiškas vaikams: Guašas yra vandens pagrindu ir visiškai saugus naudoti nuo 3 metų amžiaus.
  • Lengvas valymas: Puikiai išsiplauna iš drabužių, todėl vaikai gali drąsiai eksperimentuoti be baimės sugadinti aprangą.

3. Ekonomiškas pasirinkimas grupėms

Didelė 1000 ml talpa yra vienas didžiausių šio produkto privalumų. Tai ne tik taupiau nei pirkti mažus indelius, bet ir ekologiškiau, mažinant plastiko pakuočių kiekį. Puikiai tinka darželiams, mokykloms ar dailės studijoms.

Techninė santrauka

  • Spalva: Balta.
  • Talpa: 1000 ml (1 litras).
  • Sudėtis: Vandens pagrindu, be kenksmingų medžiagų.
  • Amžiaus grupė: Nuo 3 metų.
  • Pakuotė: Ergonomiškas buteliukas su sandariu dangteliu.

Verdiktas

CARIOCA baltas guašas – tai patikimas pasirinkimas, derinantis saugumą, kokybę ir ekonomiškumą. Jis būtinas kiekvieno jaunojo menininko arsenale, ypač kai reikia padengti didelius plotus ar kurti naujus atspalvius.

Dažniausiai užduodami klausimai (DUK)

Ar šį guašą galima maišyti su kitų gamintojų dažais?

Taip, kadangi tai standartinis vandens pagrindo guašas, jis puikiai maišosi su kitais guašo ar akvarelės dažais.

Ar dažai turi stiprų kvapą?

Ne, CARIOCA guašas yra beveik bekvapis, todėl malonus naudoti uždarose patalpose.

Vilnius
Savanorių pr.180C
Likutis sandėlyje: 1 vnt.
Kaunas
Chemijos g.17a
Likutis sandėlyje: 2 vnt.
Klaipėda
Priestočio g. 1a
Likutis sandėlyje: 2 vnt.
Panevėžys
Respublikos g. 21
Likutis sandėlyje: 2 vnt.
Šiauliai
Tilžės g. 82a
Likutis sandėlyje: 3 vnt.
Tauragė
J. Tumo-Vaižganto g. 124-1
Likutis sandėlyje: 5 vnt.
Gargždai
Vasario 16-osios g. 21E
Likutis sandėlyje: 2 vnt.
Jurbarkas
Vytauto Didžiojo g. 3a
Likutis sandėlyje: 2 vnt.
Šilalė
J. Basanavičiaus g. 6
Likutis sandėlyje: 2 vnt.
Šilalė (Centrinis sandėlis)
Pūtvės Pilies g. 3
Likutis sandėlyje: 4 vnt.