Penalai

Rikiuoti pagal:

Pas mus įsigysite įvairių penalų ir pieštukinių, skirtų palaikyti tvarką ant darbo stalo ar mokyklinėje kuprinėje. Padėsime išsirinkti tinkamiausią. Priemones galima suskirstyti į keletą rūšių:

  • Penalai su priemonių rinkiniu
  • Penalai mergaitėms
  • Penalai berniukams
  • Penalai paaugliams
  • Pieštukinės

Į ką atkreipti dėmesį, kad įsigytas penalas tenkintų poreikius?

Rinkdamiesi šią priemonę atkreipkite dėmesį:

  • iš kokios medžiagos penalas pagamintas;
  • koks jo dydis ir ilgis;
  • kiek turi skyrelių ir vietos reikmenims;
  • koks jo dizainas.

Penalai vaikams galėtų būti tvirtesni, atsparūs dėvėjimuisi. Tokie yra pagaminti iš poliesterio. Pasiūti iš nailono ar medžiagos tiks paaugliams ir suaugusiems.

Mūsų internetinėje svetainėje šalia prekės, aprašyme matysite, kokio dydžio yra penalas. Norėdami pasirinkti tinkamiausią, išmatuokite ilgiausią priemonę – pieštuką ar liniuotę, kuri bus talpinama, taip sužinosite ar penalas yra tinkamo ilgio. Jo viduje gali būti vienas arba keli skyriai. Penalai paaugliams gali turėti vieną skyrių ir vieną užtrauktuką, jame tilptų kas dieną naudojamos priemonės – rašikliai, pieštukai, trintukas, liniuotė.

Mažesnių klasių vaikams bus patogiau, jei penalas turės daugiau vietos įvairiems reikmenims susidėti ir sugrupuoti. Mažiesiems bus lengviau palaikyti tvarką tarp daiktų kai kiekvienas jų turės savo vietą penale. Pradinukams tinka penalai su atvartu, jų viduje yra atskiri skyreliai pieštukams, flomasteriams, kišenėlė pinigams.

Pas mus taip pat galite įsigyti penalų su priemonėmis. Rinkinyje dažniausiai būna liniuotė, trintukas, drožtukas. Jums nereikės šių priemonių ieškoti atskirai. Taip pat turime linksmai atrodantį penalą-pieštukinę, kuris susitraukia ir išsitempia priklausomai nuo nešiojamų daiktų ilgio.

Kuo skiriasi penalai berniukams ir penalai mergaitėms?

Penalai mergaitėms skiriasi savo spalvomis ir dizainu. Jie gali būti rožiniai, gėlėti, su pasakų herojais, blizgantys, margi. Berniukų pasirinktos spalvos būna mėlyna, juoda, pilka, todėl ir penalai berniukams bus išmarginti šiomis spalvomis, jie gali būti papuošti mašinytėmis ar filmukų herojais.

Pieštukinės padeda palaikyti tvarką ant stalo

Pieštukinėmis galima vadinti vieno skyrelio pailgus penalus, kuriose telpa įvairios priemonės. Vis tik dažniausiai pieštukinės turi keletą skyrių ir statomos ant stalo, jose atranda vietą įvairūs daiktai – ne tik rašikliai, bet ir žirklės, klijai, užrašų lapeliai. Šios priemonės būtinos biuruose ar ant namų darbo stalo, jos padeda palaikyti tvarką, greitai atrasti reikiamą pieštuką ar drožtuką.

Užsakykite pieštukines ir penalus iš „Eurobiuro“ – džiaukitės tvarkinga darbo ir mokymosi aplinka.