Flomasteriai

Rikiuoti pagal:

Flomasteriai spalvinimui ir teksto žymėjimui

Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite geros kokybės flomasterių rinkinius ar atskirus vienetus. Šios priemonės labai mėgiamos vaikų, naudojamos spalvinimui vos nuo 2 metų, vėliau flomasteriai praverčia dailės pamokose ar būreliuose ir net meno terapijai namuose.

Atkreipkite dėmesį į kelis aspektus rinkdamiesi šią prekę:

  • Reikalingas rinkinys ar atskiri vienetai?
  • Kokio storio linijos pageidaujate?
  • Kokios spalvos ir kiek jų turėtų būti jūsų rinkinyje?
  • Koks prekinis ženklas?

Flomasteriai vaikams bus patogesni, brėžiantys storesnę liniją, jie puikiai tiks paveikslėlių spalvinimui ar piešimui. Taip pat vaikams patiks didelė spalvų įvairovė, kvepiantys ar net blizgantys, brėžiantys storą ir ploną liniją, flomasteriai su antspaudais ar piešiantys dviem galais.

Darbui biure, teksto žymėjimui rinkitės atskiras spalvas, plonesnę ir storesnę liniją brėžiančius flomasterius – tai gali būti dvipusiai markeriai-flomasteriai.

„Carioca“ flomasteriai vaikams ir kiti prekiniai ženklai

Vaikai jau pamėgo „Carioca“ priemones dėl jų geros kokybės ir praktiškumo. Nuostabu tai, kad jas galima nuplauti vandeniu, jie nėra toksiški, o linijos storis gali būti iki 6 mm storio. „Carioca“ flomasteriai pasižymi ryškiomis spalvomis, juos galima naudoti iš abiejų pusių. Taip pat galima įsigyti šio prekės ženklo flomasterių vaikams su antspaudais – dar didesniam mažųjų džiaugsmui.

Turime kokybiškų ir kitų ženklų prekių: „MILAN“, „MAPED“, „KOH-I-NOOR“ ir kt.

Flomasteriai vaikams, dvipusiai markeriai-flomasteriai

Šios priemonės padeda atskleisti vaikų kūrybiškumą ir naudojamos nuo pat mažų dienų iki vyresnių klasių. Flomasteriai vaikams yra tokie populiarūs, nes tai vienas paprasčiausių ir smagiausių būdų piešti, spalvinti. Piešimo metu vaikai mokosi valdyti ranką ir derinti spalvas. Flomasterių spalvos ypač ryškios, jų įvairovė labai didelė, todėl piešimui šiuo būdu nėra ribų.

Dvipusiai markeriai-flomasteriai su storesniu ir plonesniu galu naudojami biuruose, tekstų žymėjimui, informacijai paryškinti. Jie tinka ir vaikams, naudoti dailės pamokose.

Dvipusiai flomasteriai tikslingiems piešiniams

Šios priemonės išsiskiria tuo, kad gali brėžti abiem galais, vienas iš jų storesnis, o kitas plonesnis. Su dvipusiais flomasteriais galima spalvinti, piešti, naudoti grafiniams piešiniams, kuriuose yra daugiau detalių, linijų. Plonasis galas padės atvaizduoti plonas linijas ar ornamentus, storoji linija tiks piešinio erdvės užpildymui.

Flomasteriai su antspaudais skirti kūrybiškiems sprendimams. Juos gali naudoti vaikai, pasitelkdami beribę fantaziją savo piešiniuose. Taip pat ir suaugę, norėdami kūrybiškai pažymėti tekstą ar sukurti simbolius.

Flomasteriai internetu – dar lengvesnis būdas apsipirkti

Įsigyti prekes internetu paprasta ir patogu, tai galima padaryti grįžus iš darbo, vėlai vakare, kai parduotuvės jau uždarytos. Užsakyti flomasteriai internetu pas jus „atkeliaus“ vos per keletą dienų.