Prabangios rašymo priemonės Kategorijos

Aktyvūs filtrai

Prabangios rašymo priemonės

Rikiuoti pagal:

Prabangios rašymo priemonės internetu

Jei ieškote elegantiško, gerai pagaminto rašiklio, kurį galite pridėti prie savo darbo stalo reikmenų ar dovanoti mylimam žmogui, mes jums padėsime. Prekiaujame įvairių stilių rašikliais, todėl nesvarbu, ar ieškote paprasto, elegantiško tušinuko, ar prabangaus, asmeninio rašiklio, mes turime Jums tobulą pasirinkimą.

Nuo pirmos akimirkos, kai ranka sugriebs vieną iš šių rašomųjų priemonių, pajusite skirtumą. Tai daugiau nei tik rašikliai – tai meno kūrinai, suteikiantys išskirtinai patogią ir prabangią rašymo patirtį. Sukurti atsižvelgiant į detales ir subtilią eleganciją. Kiekvienas rašiklis pagamintas taip, kad tarnautų ilgai, o rašymo kokybė būtų įsimintina ir maloni patirtis.

Platus rašiklių asortimentas

Kam rašyti tušinuku, kai galima rašyti su meno kūriniu? Mūsų el. parduotuvėje tikrai rasite savo poreikius atitinkantį rašiklį. Nuo geriausių prabangių rašiklių su aukso ar kitų tauriųjų metalų detalėmis iki nuostabių nestandartinių rašiklių – turime kažką kiekvienam. Prabangūs rašikliai galimi įvairių formų, dizainų ir spalvų. Jums siūlomi prekinių ženklų: DIPLOMAT, MONAMI, REGAL, SCRIKSS, PARKER rašikliai ir jų rinkiniai.

Pasinaudodami svetainėje įdiegtais produktų filtrais apsipirksite greitai ir paprastai. Filtrų dėka galite atsirinkti rašiklius pagal populiarumą, aktualumą ir kainą (nuo aukščiausios iki žemiausios).

PARKER rašikliai Jūsų poreikiams

„The Parker Pen Company“ yra Amerikos prabangių rašiklių gamintojas, kurio filosofija ir meistriškumas, skatinamas tikėjimo, kad rašant su dailiai sukurtais instrumentais gali pagilinti Jūsų mintis ar sukurti šedevrus.

PARKER prekinis ženklas ko gero vienas žinomiausių pasaulyje, o PARKER rašikliai kuria savo istoriją nuo 1888 metų, nes įmonės įkūrėjas George‘as Parker‘is visada tikėjo, kad galima sukurti geresnį rašiklį, todėl tobulindamas savo produktą tapo žinomu visame pasaulyje. Ne be priežasties PARKER tapo karalienės Elžbietos II oficialiu karališkųjų rūmų rašymo priemonių tiekėju ir gavo karališkąją garantiją. Mėgaukitės rašydami su pasaulyje pripažintu parkeriu ir rašikliu!

„Eurobiuras“ Jums siūlo platų PARKER rašiklių pasirinkimą, nuo paprastų iki Premium dizaino rašymo priemonių. Rašikliai puikiai pasitarnaus ne tik Jūsų darbo stalui, bet ir kaip dovana šeimos nariams, darbuotojams ar verslo partneriams, kadangi dauguma jų parduodami specialiame, estetiškai atrodančiame įpakavime.