Mokyklinės prekės

Rikiuoti pagal:
Akcija
Guašas 12sp. GAMMA 240ml

Guašas 12sp. GAMMA 240ml

PS-GU-321037
4,12 €
5,49 €
/ vnt.
Pristatymas per 3 d. d.
Likutis sandėlyje: 6080 vnt.

Mokyklinės prekės

Pas mus rasite visas reikalingas mokyklines prekes. Kiekviena prekė turi aprašymą, todėl nesunkiai išsirinksite jums tinkamiausią. Užsakykite viską, ko gali prireikti jūsų vaikams į mokyklą – nuo rašiklio iki aplankalų. Tam užtruksite vos kelias akimirkas.

Penalas pirmokui, kuprinės, kiti reikmenys, žengiant į pirmą klasę

Žengimas į pirmą klasę – didelis įvykis šeimoje. Padėkite vaikui jį pasitikti džiugiai, pasirūpindami mokyklinėmis prekėmis. Pagrindinės iš jų tai penalas, rašiklis, pieštukas, trintukas, drožtukas, žirklės, sąsiuviniai, 1 klasės knygų ir sąsiuvinių aplankalai.

Kaip jūs kuriate savo stilių rinkdamiesi tam tikrą aprangą, taip svarbu ir mokinukui turėti kas dieną nešiojamus daiktus, kurie jam patiktų. Svarbiausi mokykloje aksesuarai tai kuprinė ir penalas pirmokui. Pas mus rasite didelį šių prekių asortimentą, todėl galėsite padėti pirmokėliui įsigyti patinkančią ir praktišką kuprinę, gražų penalą. Tegul mokyklinės prekės džiugina mokinuką kiekvieną dieną.

Mokyklinės prekės internetu greitesniam apsipirkimui

Apsipirkti internetu patogu, nes vienoje vietoje galima rasti visas reikalingas priemones. Eurobiuras.lt svetainėje yra visos mokyklinės prekės, kurių reikia pirmokėliams ir vyresniems vaikams skirtingoms pamokoms. Prekes gali parinkti tėveliai vieni arba tardamiesi su mažaisiais. Aiškios mokyklinių prekių internetu nuotraukos ir aprašymai padės apsispręsti, kokio stiliaus priemonę pasirinkti. Mūsų asortimente tik kruopščiai atrinktos, aukščiausios kokybės priemonės, nekenkiančios vaikų sveikatai.

Tokios mokyklinės kanceliarinės prekės kaip penalas pirmokui, rašiklis, kuprinė turi būti ir praktiškos, ir patrauklios. Didelė spalvų ir dizainų įvairovė patenkins mergaičių ir berniukų poreikius.

Kokias mokyklines kanceliarines prekes reikia turėti moksleiviams?

Mokiniai turi daug skirtingų pamokų ir kiekvienai jų reikalingos skirtingos priemonės, taigi visos jos sudaro ne mažą sąrašą. Mūsų internetinėje parduotuvėje jums bus patogu orientuotis ir neužmiršite nė vienos prekės, nes visos jos suskirstytos kategorijomis.

Mokyklines kanceliarines prekes sudaro šios priemonės:

  • kuprinės ir krepšiai sportinei aprangai;
  • penalas pirmokui ir vyresniems mokiniams;
  • rašymo priemonės (rasite puslapyje „Kanceliarinės prekės“);
  • braižymo reikmenys (rasite puslapyje „Kanceliarinės prekės“);
  • klijavimo ir karpymo priemonės;
  • aplankalai knygoms ir sąsiuviniams;
  • spalvotas popierius;
  • flomasteriai, spalvoti pieštukai, guašas, modelinas, plastilinas ir kiti daiktai dailės pamokoms;
  • muzikos sąsiuvinis, dūdelė.

Net jei kažką pamiršite įsigyti, mokyklines prekes internetu galėsite vėl užsakyti vos keliais mygtukų paspaudimais, nesvarbu ar tai bus vėlus vakaras ar 5 minučių pertrauka darbe. Pas mus verta apsipirkti, nes yra didelis pasirinkimas už gerą kainą ir greitas prekių pristatymas.