Spalvotas popierius, kartonas

Rikiuoti pagal:

Spalvoti pieštukai mums asocijuojasi su vaikyste. Kažkada visi turėjome šių paprastų, bet kartu nuostabių priemonių, su kuriomis piešėme savo „pirmuosius šedevrus“. Todėl dabar tiesiog privalome jais aprūpinti savo vaikus. Pas mus rasite visa, ko gali prireikti, tai spalvoti ar akvareliniai pieštukai dėžutėse nuo 6 iki 50 spalvų, flomasterių ir pieštukų rinkinys, 50 spalvų rinkinys meno terapijai.

Kuo akvareliniai pieštukai skiriasi nuo paprastų?

Jeigu jūs ar jūsų vaikai mėgsta piešti, pravers ne tik paprasti, bet ir akvareliniai pieštukai. Su jais piešiama įprastai, tačiau suliejus vandeniu gaunamas vaizdas primena tapybą akvarele. Patarimų, kaip piešti, derinti spalvas ir sulieti piešinį su akvareliniais pieštukai galite rasti „YouTube“ kanale internete.

Pieštukai gali būti naudojami spalvinimui, teksto žymėjimui

Aukštos kokybės, ryškių spalvų pieštukai „KORES“, „OSIRIS“, „FIORELLO“, „PROGRESSO“ puikiai tinka spalvinimui vaikams nuo mažų dienų. Taip pat juos galima naudoti eskizų piešimui, žymėjimui. Mūsų internetinėje parduotuvėje išsirinkite savo spalvotus pieštukus, su kuriais lengvai panirsite į nuostabų vaizduotės pasaulį.