Biuro popierius

Rikiuoti pagal:

Spalvotas ir baltas biuro popierius

Biuro popierius naudojamas beveik visose profesinėse srityse dokumentų, įvairių tekstų, brėžinių, maketų spausdinimui. Kartais užsakomas spalvotas popierius, jis padeda tvarkingiau ir greičiau rūšiuoti dokumentaciją, kitą informaciją.

Biuro popierius įvairiems poreikiams

Mūsų puslapyje „Kanceliarinės prekės“ rasite kokybišką, įvairiems poreikiams darbe, skirtą popierių. Stengiamės, kad visi klientai rastų tai, ko ieško, todėl pateikiame ir pigesnį biuro popierių kasdieniniam naudojimui, ir brangesnį – itin aukštos kokybės.

Rinkdamiesi šią prekę atkreipkite dėmesį į popieriaus savybes:

  • Lapo dydį, kurio formatas nurodomas A raide ir skaičiumi: A4, A3; A2, A1, A5 ir kt.
  • Baltas ar spalvotas biuro popierius.
  • Lapo svorį, kuris žymimas gramais vienam kvadratiniam metrui, pvz.: 80 g/m2.
  • Kiek vienetų yra pakuotėje (Dažniausiai būna 500 vienetų).

Skirtas vienpusiam ar dvipusiam kopijavimui.

Spausdinimo popierius biurui

Jeigu darbe jums reikalinga įprasta priemonė dokumentams spausdinti, galite rinktis universalų spausdinimo popierių. Dažniausiai naudojamas formatas A4 – atitinka išmatavimus 210x297 mm. A3 formatas dvigubai didesnis – 297x420 mm.

Atkreipkite dėmesį į lapo svorį – įprastas yra 80 g/m2. Kuo svoris didesnis tuo lapas kietesnis, atsparus lankstymui, tvirtesnis ir atvirkščiai. Pavyzdžiui, spausdinimo popierius 120 g/m2 tinkamas įvairioms brošiūroms, skrajutėms, katalogams, reklamoms, spalvotiems dokumentams, spausdinimui iš abiejų pusių.

Norint, kad ženklai būtų ryškūs ir gerai skaitomi rinkitės aukštos kokybės, itin lygų, tvirtą ir baltą, pavyzdžiui, „IQ“ ar „Navigator“ popierių.

Kopijavimo popierius namams

Labai dažnai namuose taip pat turime spausdintuvą, kurį naudojame įvairiems tikslams – biuro darbams užbaigti, bilietų, dokumentų kopijoms, įvairios informacijos iš interneto spausdinimui.

Kopijavimo popierius namuose turėtų atitikti jūsų poreikius, pavyzdžiui, bilietams tinka universalus ir nebrangus, svarbiems dokumentams ir plakatams naudokite geros kokybės, tvirtą, itin baltą kopijavimo popierių. Jį pirkdami atkreipkite dėmesį, kokiems spausdinimo aparatams tinkamas.

Dažnai biuruose sutinkamas „Navigator“ popierius jau „Eurobiure“

Biuro popieriui įprastai keliami reikalavimai, kad jis būtų kuo baltesnis, pakankamai tvirtas, tinkantis įvairiems spausdinimo aparatams, spalvotam, iš abiejų pusių kopijavimui. „Navigator“ popierius pasižymi visomis geriausiomis savybėmis. Tai įvairiais kokybės sertifikatais sertifikuota prekė, kurios kaina nėra didelė. Galbūt todėl popierius „Navigator“ taip dažnai naudojamas biuruose. Jį jau galite užsakyti „Eurobiuro“ internetinėje svetainėje.

Įvairių gamintojų A4 popierius jūsų poreikiams

Kiekvieno gamintojo prekė šiek tiek skiriasi kaina ir savybėmis. Matant keletą prekės ženklų mūsų internetinėje svetainėje, gali kilti klausimas, kaip pasirinkti tinkamą A4 popierių. Todėl sugrupavome gamintojus, atsižvelgdami į pagrindines savybes.

Biuro popierius A4 yra kelių rūšių, skirtas:

  • kopijavimui iš vienos pusės – „TARGET Professional“, „TARGET CORPORATE“, „MULTIOFFICE“;
  • kopijavimui iš abiejų pusių – „NAVIGATOR“ popierius, „IQ“, „MULTICOPY“;
  • tinkamas spalvotam spausdinimui – „TARGET CORPORATE“, „MULTIOFFICE“;
  • spalvotas spausdinimo popierius – „MAESTRO COLOR“.

Kokiems darbams gali būti naudingas biuro popierius A3 formatu?

Jau minėjome, kad A3 formatas atitinka du A4 formato lapus. Tokie lapai, turintys didesnį svorį tinkami brošiūroms, spausdinimui iš dviejų pusių, reklamoms, plakatams, lankstinukams ir kt. Mūsų internetinėje parduotuvėje kopijavimo popierius A3 yra keleto rūšių, lengvesnis ir sunkesnis, itin tvirtas ar universalus.