Aktyvūs filtrai

Vokai

Rikiuoti pagal:

Šiuolaikiškame pasaulyje vokai vis dar plačiai naudojami. Jie praverčia siunčiant dokumentus, sveikinimus, sąskaitas, CD diskus. Vokai gali būti naudojami kaip dėklai dokumentams, klijuojami prie krovinio. Jų realizavimo galimybės labai plačios.

Vokas – daugiafunkcinė daiktų, popierių talpinimo priemonė

Mūsų parduotuvėje internete rasite įvairių formatų, spalvų, dizainų vokus. Juos galima suskirstyti į keletą grupių:

  • vokas su oro apsauga daiktų siuntimui;
  • dekoratyvinis vokas sveikinimams;
  • plastikinis, klijuojami prie krovinio;
  • su langeliais, skirtas CD diskams ir kt.

Vokai siuntimui gali būti su oro apsauga, apsaugantys nedidelius daiktus nuo smūgių, sugadinimo kelionės metu. Siuntomis ir logistika užsiimančioms įmonėms pravers plastikinis vokas A4, A5, A6 formato. Į jį patogu įdėti sąskaitą su prekės kodu, nes norint nuskenuoti kodą nereikės išimti iš neperšlampamos pakuotės. Šis vokas turi lipnią pusę, todėl lengvai tvirtinamas prie siuntos, paletės ar dėžės.

Pas mus taip pat rasite vokus CD ar DVD diskams ir paprastus, baltus, rudus įvairių dydžių vokus, skirtus popieriams, sąskaitoms, dokumentams.

Dekoratyviniai vokai, spalvoti vokai – įvairiausioms progoms paminėti

Jeigu ruošiatės vestuvėms, jums pravers dekoratyviniai vokai, kuriuose galite talpinti kvietimus į vestuves, sveikinimus. Jie gali atrodyti labai prabangiai, su žvilgančiu paviršiumi, pagaminti iš aukštos kokybės tekstūrinio popieriaus. Šie vokai tinka verslo partneriams, nes atrodo itin solidžiai.

Žaismingai atrodo spalvoti vokai, jie pagyvins siunčiamą sveikinimą, pakvietimą ar kita proga. Taip pat tinkami įvairių popierių grupavimui pagal vokų spalvą.

Pas mus galite įsigyti kokybiškų ir nebrangių vokų internetu visiems atvejams, o mes pasirūpinsime, kad kuo greičiau gautumėte siuntinį.