Darbo knygos ir kalendoriai Kategorijos

Aktyvūs filtrai

Filtrai
Kaina
  • 0,00 € - 11,00 €

Darbo knygos ir kalendoriai

Rikiuoti pagal:

Mes esame tam, kad aprūpintume jūsų biurą ar darbo vietą visomis priemonėmis, tarp kurių darbo knygos bei kalendoriai. Norėtume sutaupyti jūsų laiką, kad šių prekių nereikėtų ieškoti skirtingose parduotuvėse, todėl turime didelį stilingų ar solidžių darbo knygų ir praktiškų kalendorių asortimentą.

Kalendorius 2025 ar darbo knyga – kuris pirkinys yra geresnis?

Mūsų internetinėje parduotuvėje pateikiamos šios prekės:

  • Kalendoriai
  • Darbo knygos
  • Sieniniai kalendoriai
  • 2025 Savaitiniai kalendoriai

Netrukus atsakysime, kam skirta kiekviena prekė ir kokią vertėtų įsigyti konkrečiam tikslui. Patogu, kai darbo kabinete yra didelis kalendorius 2025 metams. Jis dažnai kabinamas ant sienos, tiesiai prieš darbo stalą tam, kad akimirką užmetus akį, būtų galima greitai suplanuoti įvykius. Sieninis kalendorius 2025 padeda greitai paskirti datą paciento ar kliento vizitui, susitikimui su verslo partneriais, kolegų susirinkimui.

Tačiau norint įsiminti planuojamą į ateitį įvykį reikalinga darbo knyga, kurioje yra pakankamai vietos užrašyti visos dienos, svaitės, mėnesio ir netgi metų susitikimus. Darbo knygoje vienas puslapis skirtas vienai dienai, todėl užteks vietos ne tik susitikimams, bet ir įdomioms mintims pasižymėti.

Dar viena prekė – tai savaitinis kalendorius. Jis mažesnis, horizontalioje padėtyje laikomas ant stalo, puslapiuose mažiau vietos pasižymėti įvykius, tačiau puikiai tinkantis trumpoms pastaboms. Ši prekė mūsų internetinėje parduotuvėje dar vadinama stalo kalendoriumi.