Rašymo priemonės

Rikiuoti pagal:

Rašikliai internetu

Jei ieškote rašiklių, kurie padėtų išreikšti Jūsų mintis ar kūrybiškumą, mes turime Jums ką pasiūlyti. Mūsų rašikliai yra puikus pasirinkimas ir „Eurobiuras“ internetinėje parduotuvėje rasite itin platų jų asortimentą. Siūlome rašiklius, atitinkančius Jūsų poreikius:

  • Geliniai rašikliai

  • Grafiniai rašikliai

  • Rašikliai su kapsule

  • Rašiklių rinkiniai

Geliniai rašikliai

Gelinis rašiklis yra tam tikros rūšies rašiklis, kuriame yra vandens pagrindu pagaminto rašalo, o ne aliejaus pagrindu pagaminto rašalo, kaip tradiciniuose rašikliuose. Jie puikiai tinka iliustruoti, piešti eskizus ir rašyti ant neakytų paviršių. Rašikliai būna įvairių spalvų ir su įvairaus dydžio antgaliais.

Grafiniai rašikliai

Šios kategorijos rašikliai turi antgalius iš plastiko. Šie antgaliais yra labai ploni, tad suteikia tikrai gražių ir smulkių linijų. Rašalas greitai džiūsta, taip pat yra daug skirtingų brėžio storių: nuo 0,03 mm iki 1,2 mm. Dažniausia šių rašiklių spalva yra juoda, tačiau pas mus galite rasti žalių, raudonų ir mėlynų grafinių rašiklių, kuriais galima iliustruoti ir spalvinti detales.

Rašikliai su kapsule

Kapsulės yra greitas ir patogus rašiklio papildymo būdas. Kapsulės pirmiausia buvo pradėtos naudoti plunksnakočiuose, tačiau laikui bėgant atsirado ir tradiciniai rašikliai, naudojantys šį rašalo pildymo būdą. Rašalo kapsulė tvirtinama prie rašiklio tiekimo galinės dalies ir tiekia rašalą rašant. Kai kapsulėje baigiasi rašalas, tiesiog išimkite tuščią kapsulę, išmeskite ją ir įdėkite naują.

Rašiklių rinkiniai

Savo rašiklių asortimente galime Jums pasiūlyti ir rašiklių rinkinius. Turime rinkinius, kurie susidaryti nuo 6 iki 12 skirtingų spalvų rašiklių. Rašiklių tipai vyrauja nuo tradicinių tušinukų iki flomasterio tipo rašiklių. Kad išrinktumėte sau tinkamiausią rinkinį, daugiau informacijos apie kiekvieną rašiklių rinkinį galite pasiskaityti prekės aprašyme.