Dokumentų naikinimo aparatai

Rikiuoti pagal:

Dokumentų naikinimo svarba

Šiais laikais kiekviena įmonė renka ir tvarko neskelbtiną informaciją. Nors daugelis įmonių pereina prie duomenų saugojimo elektroniniu būdu, vis dar yra daug įmonių, kurios saugo popierines bylas. Jei esate viena iš tų įmonių, jums gali kilti klausimas, ką daryti su tais svarbiais dokumentais, kai jų nebereikia. Klientų sąrašai, darbo užmokesčio įrašai ir banko kortelių informacija yra visa tai, ką reikėtų susmulkinti, kai būsite pasiruošę šia informacija atsikratyti.

Teisės aktai dėl informacijos privatumo ir saugumo tampa vis griežtesni ir toliau griežtai vykdomi. Įmonėms, kurios nesilaiko šių taisyklių, gali grėsti baudos. Turite pareigą apsaugoti savo klientų asmeninę informaciją, o jei to nepadarysite, rizikuojate gauti baudas už netinkamą klientų informacijos tvarkymą.

Siekiant apsaugoti savo darbuotojus, klientus ir verslą, svarbu saugiai sunaikinti informaciją ir čia labai svarbų vaidmenį atlieka dokumentų naikikliai.

Dokumentų naikinimo aparatai užtikrina, kad dokumentai ir juose esantys duomenys bus saugiai susmulkinti, o informacija nebus atkurta ar įskaitoma. Kai kurie dokumentų naikikliai naikina ne tik paprastą popierių, bet ir banko korteles, CD-DVD diskus, vokus, popierių su sąsagėlėmis ir sąvaržėlėmis.

Dokumentų naikikliai internetu

Didžioji dauguma dokumentų smulkinimo darbų atliekama biuro aplinkoje, kurioje yra gana ribota erdvė. Dažnai darbuotojai reikalauja galimybės susmulkinti slaptus dokumentus ir greitai grįžti į darbą, netrukdydami kolegoms nereikalingu triukšmu.

Savo elektroninės parduotuvės asortimente turime platų dokumentų naikinimo aparatų pasirinkimą. Rinkitės iš tokių prekinių ženklų kaip: REXEL, FELLOWES, LEITZ IQ.

Plačiau apie kiekvieną dokumentų naikiklį galite sužinoti prekės aprašymo skiltyje. Pateikiama tokia informacija, kaip: naikinimo tipas, vienu metu naikinamų lapų skaičius, naikiklio išmatavimai, popieriaus atliekų dėžės talpa, kai kuriais atvejai triukšmo lygis dB naikinimo metu.