Padidinimo stiklai

Rikiuoti pagal:

Mūsų kokybiški padidinimo stiklai padės Jums perskaityti smulkų tekstą, ženklus, apžiūrėti detales.

Padidinimo stiklas padeda aiškiau matyti raides, smulkias detales

Jis pravers kolekcionuojantiems pašto ženklus, monetas ir kitus daiktus. Taip pat pravers analizuojant žemėlapius. Įsigykite šią priemonę, jei silpnėjant regėjimui sunkiau sekasi perskaityti tekstą ir jums nereikės varginti akių ar atsisakyti skaitymo malonumo.

Padidinimo stiklas taip pat naudojamas odontologijos srityje, laboratorijose, juvelyrikoje. Dažnai keliaujantiems patariame įsigyti nešiojamą priemonę.

Didinamasis stiklas vietoje akinių

Kartais žmonėms geriau sekasi įžiūrėti tekstą ir smulkias detales su didinamuoju stiklu, o ne su akiniais. Tokiu atveju turėkite klasikinę, su rankenėle ar stalinę priemonę. Įsigydami atkreipkite dėmesį kiek kartų didinamasis stiklas didina, koks jo skersmuo, atitinkamai pasirinkite jums geriausiai tinkantį. Jeigu prekę užsakysite internetu, tačiau ji pasirodys netinkama, visada galėsite pasikeisti.

Į ką atkreipti dėmesį, kad padidinamasis stiklas skaitymui būtų tinkamas

Tikrai nemalonu, kai dėl silpstančio regėjimo vis sunkiau sekasi įžiūrėti smulkų tekstą. Tačiau, dabar tai ne bėda, mes turime priemonę, kuri padės išspręsti šią problemą – tai padidinamasis stiklas skaitymui. Patarsime, į ką atkreipti dėmesį jį renkantis.

  1. Klasikinis didinamasis stiklas turi rankenėlę, yra apvalios formos. Jį patogu naudoti skaitant. Prieš įsigyjant atkreipkite dėmesį į stiklo dydį ir kiek kartų jis priartina. Nežymiai suprastėjusiam regėjimui užteks priartinančio iki 3 kartų.
  2. Jeigu padidinamąjį stiklą skaitymui naudojate ne namuose, galite įsigyti nešiojamą, su apšvietimu, kuris neužims daug vietos kišenėje ar rankinėje.
  3. Stalinis padidinimo stiklas (lupa) gali būti įvairių dydžių. Kuo didesnis stiklo skersmuo, tuo daugiau teksto matysite iš karto, su juo galėsite siuvinėti, siūti, skaptuoti iš medžio, nes nereikės laikyti rankose.

Įsigykite didinamąjį stiklą pas mus už gerą kainą.