Įmautės

Rikiuoti pagal:

Įmautės saugiam dokumentų laikymui

Įmautės puikiai tinka saugoti svarbiems dokumentams, darbo bilietams ar užsakymams, ataskaitoms, projektams ir kt. Paprastai jos yra skaidrios arba pusiau skaidrios (matinės), kad būtų galima peržiūrėti dokumento turinį jo neišimant.

Priklausomai, įmautės anga gali būti iš viršaus arba iš šono, o tai lemia, kaip dokumentas įkišamas į vidų. Kai kurios įmautės gali būti užsandarintos tik dvejose iš keturių pusių, kad būtų patogiau įdėti arba išimti jų turinį.

Įmaučių panaudojimo galimybės

Įmautėje gali būti tik nedidelis skaičius popieriaus lapų. Dažniausiu atveju tai būna tik vienas lapas. Kartais yra du lapai, kurių kiekvienas turi vienpusį tekstą. Dauguma įmaučių yra perforuotos, turi skylutes, kurių dėka dideliais kiekiais gali būti talpinamos į aplankus su spaustukais.

Kai kuriuose bankuose, pašto skyriuose ir poliklinikose galima pamatyti pritvirtintas įmautes, kurių kiekvienoje yra puslapis su tam tikra informacija. Toks sprendimas leidžia daugeliui lankytojų atidžiai perskaityti informaciją, nesutepant, nesugadinant ar netyčia nepašalinant viduje esančio informacijos lapo. Restoranų meniu taip pat dažnai naudojamos perforuotos įmautės.

Įmaučių asortimentas

Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite standartines A4 formato perforuotas įmautes, tačiau turime ir A3 bei A5 formato variantų. Galite rinktis iš skaidrių arba matinių. Taip pat prekiaujame skirtingais įmaučių kiekiais. Siūlome įmautes vienetais arba dideliais kiekiais, kuriuos sudaro: 10, 20, 50, 100 vienetų pakuotė. Galite pasirinkti ir įmaučių storį, nes pagal paskirtį ar įmonės įvaizdį galima pasirinkti skirtingų mikronų įmautes. Jei dokumentai yra tiesiog perduodami, tai galite rinktis pačias ploniausias, kaip pavyzdys 20 mikronų įmautes, o jei segate į segtuvą, kur bus sudėta ilgalaikė, dažnai naudojama informacija, tai patartume rinktis storesnes 55 mikronų įmautes. Taip pat turime skirtingus poreikius tenkinančių įmaučių: skirtų kortelėms, su specialiu skirsniu CD, su spalvotais krašteliais, išsiplečiančių, vertikalių ir horizontalių, bei su įdėjimu iš šono.

Kiekvienos prekės aprašyme taip pat suteikiama papildoma informacija apie įmautės storį, skaidrumą, kokio segtuvo tipams tinka, vienetų skaičių, formatą.