Kanceliarinės prekės

Rikiuoti pagal:
Klijai PVA 100g  įp.12

Klijai PVA 100g įp.12

KL-PVA-255214
0,68 € / vnt.
Pristatymas per 3 d. d.
Likutis sandėlyje: 1763 vnt.

Esate įkūrę mažesnį ar didesnį verslą, dirbate iš namų, dėstote, studijuojate ar ruošiatės baigiamajam darbui – nei viena diena biure, universitete ar mokyklos suole nepraeina nepasinaudojus bent jau rašikliu ar užrašine. Taupykite laiką ir energiją – rinkitės reikalingas priemones vienoje vietoje už patraukliausią kainą ir kokybę.

Valdykite darbo aplinką

Jauki ir tvarkinga darbo aplinka padeda susitvarkyti su sudėtingomis užduotimis gerokai lengviau, o geros, kokybiškos, patrauklios rašymo ir planavimo priemonės kuria nepriekaištingą įspūdį. Kontroliuokite savo aplinką tik su aukščiausios klasės laiko patikrintomis priemonėmis: mūsų prekių asortimente rasite žinomų gamintojų kanceliarines prekes nuo būtiniausių popieriaus gaminių iki išmanių dokumentų laikymo sprendimų. Apsipirkite greitai ir paprastai pasinaudodami svetainėje įdiegtais produktų filtrais, kurių dėka atsirinksite prekes pagal aktualumą, populiarumą ir kainą (nuo aukščiausios iki žemiausios).

 Malonus darbas namuose – misija įmanoma

Švari, tvarkinga, maloni aplinka – tai palankios mintys, teisingi sprendimai ir produktyvus darbas. Pasirūpinkite priemonėmis, kurios jus džiugina: nuo tokių smulkių (bet būtinų) kanceliarinių prekių kaip lapeliai užrašams, klijai, įmautės iki šaunių darbo knygų ir kalendorių – taip jūs nieko nepraleisite, o darbo procesas taps gerokai malonesnis. Norėtumėte pailsėti ir nukreipti mintis? Apsvarstykite apie dienoraščio rašymą ar paprasčiausią rašto dailinimą – tam puikiai pasitarnaus naujas prabangus rašiklis. Pozityvias mintis kelia malonūs prisiminimai, tad pasinaudokite fotopopieriumi, atsispausdinkite jums brangias nuotraukas ir darbinė erdvė bemat taps artimesnė.

Pasiruoškite mokyklai

Visai nesvarbu, ar dar tik ruošiatės mokyklai, ar norite atsinaujinti įsibėgėjus sezonui, ar norite suspindėti mokyklos koridoriuose, kad ir kaip bebuvę, mokslo metai paprastai nepraeina be rūpesčių. Pas mus rasite visas būtiniausias prekes naujiems mokslo metams ir ne tik! Pasižvalgę lengvai rasite šaunių dizainų kuprinių, išmargintų naujausiais motyvais, ryškių spalvų skirtukų, įdomių žaidimų ir net skanėstų – kad niūresnės dienos jus aplenktų.

Platus kanceliarinių prekių pasirinkimas

  • Popierius ir jo gaminiaisiūlome skirtingų popieriaus gaminių pačių įvairiausių tipų (spausdinimo, nuotraukų, brėžinių, buhalterinių blankų ir dar daugiau) ir dydžių (nuo standartinio A4 formato iki itin specifinių mažesnių ar didesnių formatų).
  • Darbo stalo reikmenys: viskas iki smulkmenų darbui, mokslui, namams – nuo trintuko iki darbo stalo aksesuarų.
  • Rašymo priemonės: prabangios rašymo priemonės, tušinukai, parkeriai, rašikliai, šerdelės rašikliams, rašalas, kapsulės, dėžutės rašikliams.
  • Dokumentų laikymas: nuo įmaučių, segtuvų, segtuvėlių iki specializuotų priemonių archyvavimui.
  • Antspaudai: antspaudų korpusai, datatoriai, numeratoriai, tušas ir pagalvėlės antspaudams.
  • Žymekliai, dailės prekės, prekės rankdarbiams ir dekoravimui, braižymo priemonės: siūlome įvairų kruopščiai atrinktų specializuotų prekių asortimentą.
  • Galanterijos prekės: portfeliai, rankinės nešiojamiems kompiuteriams, aplankai dokumentams, lagaminai, piniginės.
  • Mokyklinės prekės: viskas, ko reikia mokyklos suolui – nuo rašiklio iki žaismingos kuprinės.

Taupykite laiką ir energiją – viską rinkitės vienoje vietoje

Mūsų komanda darbuojasi gerokai virš 25 metų atrinkdami ir siūlydami geriausias kanceliarines prekes rinkoje savo klientams. Šiandien „Eurobiuru“ pasitiki daugiau kaip 1000 verslo partnerių visoje Lietuvoje. Apsilankykite vienoje iš mūsų parduotuvių Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Gargžduose, Tauragėje, Jurbarke ar Šilalėje – čia rasite viską, ko reikia darbui biure, namuose, mokymosi įstaigose. Arba apsipirkite internetu – garantuojame saugų ir greitą pristatymą.

Jeigu jums reikia pagalbos norint išsirinkti tinkamiausias kanceliarines prekes, drąsiai kreipkitės į mūsų komandą – esame jūsų paslaugoms. 

Popierius, skirtas kopijavimui ir spausdinimui, gali būti skirstomas į kelias skirtingas klases, o nuo to gali priklausyti ir priemonės kokybė. Be to, jei galvojate, kad galite rinktis bet kokį popierių savo biurui, taip pat labai klystate. Nes būtent nuo pasirinkto popieriaus gali priklausyti net Jūsų biure naudojamos įrangos tarnavimo laikas. Klasifikavimas vyksta atsižvelgiant į popieriaus kokybę.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau