Liniuotės, matlankiai

Rikiuoti pagal:

Reikalinga liniuotė ar matlankis? Išsirinkite geriausią prekę, apsilankę mūsų internetinės svetainės puslapyje „Kanceliarinės prekės“ - „Braižymo priemonės“. Rasite didelį pasirinkimą, nebrangių priemonių, tinkančių vaikams į mokyklą, darželį, o suaugusiems naudoti darbe, universitete, biure.

Mūsų liniuotės yra pagamintos iš plastiko, metalo ar medžio, skirtingo ilgio, yra lanksčių ir tvirtų, su laikikliu. Tikrai rasite jums tinkamiausią.

Kokybiški matlankiai tinkami moksleiviams, taip pat braižymu, kampų matavimu užsiimantiems darbuotojams.

Liniuotė reikalingas įrankis tiek moksleiviui, tiek darbuotojui

Jau nuo mažų dienų vaikai naudoja liniuotę mokymosi tikslams, todėl ruošdami mokyklines priemones nepamirškite ir jos. Mokiniams tinkama plastikinė, lanksti, nelūžtanti, medinė liniuotė, kurios ilgis 15-30 cm. Galime pasiūlyti ir prasiilginančią liniuotę, kuri yra 15 cm ilgio ir puikiai telpa penalinėje, bet ją atlenkus, turėsite dvigubai ilgesnę 30 cm liniuotę.

Biuro darbuotojai taip pat neišsiverčia be liniuotės. Priklausomai nuo naudojimo tikslų, galite rinktis net iki 100 cm ilgio tvirtą metalinę, medinę ar plastikinę priemonę. Jeigu reikia matuoti kampus užsakykite skaidrų 180 laipsnių matlankį, su 10-12,5 cm liniuote.

Kokias liniuotes rinktis skirtingose situacijose?

Patarsime kaip pasirinkti šias priemones.

  1. Jeigu vaikas dažnai sulaužo liniuotę, užsakykite jam nelūžtančią.
  2. Permatoma arba skaidri priemonė leis dar geriau pamatuoti, nes matysite, kas yra po ja.
  3. Metalinė liniuotė yra patikima ir tvirta.
  4. Matlankis gali tarnauti kaip priemonė kampams matuoti ir kaip neilga liniuotė.

Užsakydami kanceliarines prekes nepamirškite liniuočių bei matlankių vaikams į mokyklą ir į biurą.