Plastilinas, modelinas

Rikiuoti pagal:

Ar galėtumėte atsakyti, kuo modelinas skiriasi nuo plastilino? Jeigu nežinote, padėsime mes, kad lengviau nuspręstumėte, kokia medžiaga jums reikalinga.

Taigi, modelinas tai polimerinis molis – elastinga medžiaga, iš kurios galima sukurti įvairias figūras, dekoracijas ar daiktus. Anksčiau prekyboje buvo galima rasti modelino, kurį reikia džiovinti aukštoje temperatūroje, kad šis sukietėtų, tačiau dabar tokį beveik pakeitė ore džiūstantis ir kietėjantis modelinas. Plastilinas taip pat elastingas, pagamintas iš molio miltelių, cerezino, vazelino ir kitų medžiagų, tačiau jis ore nesukietėja, o karštyje išsilydo.

Mūsų parduodamas modelinas ir plastilinas pasižymi geriausiomis savybėmis, jis nėra toksiškas, todėl tinka vaikams ir suaugusiems, gali būti spalvotas.

Kuo modelinas vaikams skiriasi nuo įprasto?

Suaugusieji dažniausiai naudoja baltą ar rudą priemonę, iš kurios gamina papuošalus, šaukštų, šakučių dekoro elementus, vazonus gėlėms ir kitus daiktus. Pagamintas daiktas nuspalvinamas arba nulakuojamas.

Tinkamiausias modelinas vaikams yra spalvotas. Iš jo mažieji lipdo įvairiausias figūrėles, jis nelimpa prie rankų, netepa. Tai puiki priemonė vaikams praleisti smagų vakarą.

Plastilinas vaikams padeda realizuoti vaizduotėje esančius kūrinius

Leiskite vaikams išbandyti ne tik modeliną, bet ir plastiliną. Iš jo galima lipdyti beveik viską, ką mažieji sugalvos. Skatinkite jų kūrybiškumą, naudodami mūsų kokybišką, ne toksišką, antibakterinį plastiliną vaikams.

Margiems kūrinimas skirtas spalvotas modelinas ir spalvotas plastilinas

Įsigijus spalvoto modelino, jums nereikės jo spalvinti, o vaikai galės lavinti spalvų derinimo įgūdžius. Spalvotas plastilinas taip pat puiki priemonė, naudojama kūrybinio lavinimo būreliuose ar tiesiog namuose laisvalaikiui praleisti.

Užsakykite kokybišką ir nebrangų, spalvotą ar baltą modeliną ar plastiliną vaikams.