Užrašų knygelės, dienoraščiai

Rikiuoti pagal:

Mūsų užrašų knygelės ir dienoraščiai stilingi, šmaikštūs ar solidūs, įvairių dydžių, todėl galite išsirinkti pagal savo asmeninį skonį. Šios priemonės reikalingos ir vaikams, ir suaugusiems.

Užrašų knygelės vaikams

Mažiesiems turime platų, spalvingų ir nebrangių užrašų knygelių pasirinkimą, kuriose jie galės pasižymėti draugų telefonų numerius, adresus, vardus ir pavardes, būrelių, pamokų laikus ir netgi įdomias mintis ar savo pamąstymus. Taigi, nedidelės užrašų knygelės neužims daug vietos kuprinėje, tačiau labai pravers kasdienybėje.

Užrašų knygutė – svarbiems užrašams

Ši priemonė turėtų būti kiekvieno mūsų namuose ir rankinėse. Kai jos nėra, užsirašinėjame telefonų numerius kur papuola, o vėliau vėl stebimės, kad niekur nerandame reikalingo adreso ar numerio. Galite sakyti, kad užrašų knygutė skaitmeninių technologijų apsuptyje yra nereikalinga, tačiau būna situacijų, kai ji yra nepamainoma. Pavyzdžiui, užsirašyti telefonų numeriams tuo atveju, jei mobilųjį telefoną pamestumėte.

Užrašų knygutės praverčia darbe, jose greitai galima pasižymėti naujas idėjas, informaciją, susitikimų laikus. Jas atsiversti užtrunka žymiai trumpiau, nei atverti kompiuterio ekraną, todėl tai dar vienas privalumas šiai klasikinei priemonei.

Kaip išsirinkti užrašų knygutės spalvą?

Jeigu šią priemonę renkatės sau, pasirinkite spalvą, kuri jums labiau patinka. Klasikinės, rimtą ir solidų įvaizdį kuriančios spalvos yra juoda, balta, mėlyna, ruda. Užrašų knygutė turėtų būti miela ir patogi būtent jums! Todėl rinkitės ne tik mėgiamos spalvos, bet ir tinkamo dydžio. Jeigu užrašinėjate daugiau, jums tiks A5, A4 formatas. Tačiau, jei nenorite, kad ji užimtų daug vietos nešiokite mažesnę – A6, A7 formato užrašų knygutę. Atkreipkite dėmesį ar lapai viduje langeliais, linijomis ar tušti, ar juos lengva išplėšti.

Užrašų knygutė odiniu viršeliu – originali dovana

Kadangi priemonę užrašams naudoja beveik visi, neprašausite pro šalį padovanoję ją draugui, kolegai, giminaičiui. Tiesa, reikėtų paieškoti gražesnė ir originalesnė dovanos, būtent tokia yra užrašų knygutė odiniu viršeliu. Ji stilinga, praktiška, patogi, tinkanti ir vyrams, ir moterims. Solidi ir stilinga užrašų knygelė gali būti puiki dovana ir sau pačiam. Įsigykite ją mūsų internetiniame puslapyje: „Popierius, popieriaus gaminiai“-„Užrašų knygelės, dienoraščiai“.