Sąsiuviniai Kategorijos

Aktyvūs filtrai

Sąsiuviniai

Rikiuoti pagal:

Sąsiuviniai tai priemonės, kurios dažniausiai naudojamos mokykloje ar užrašams. Mūsų parduotuvėje internete rasite įvairaus dizaino, dydžio ir storio sąsiuvinių langeliais ir linijomis, skirtų 1 klasių mokiniams, taip pat su chemijos ar fizikos taisyklėmis, skirtų mokykliniam žodynėliui.

Sąsiuvinis tinkamas ne tik mokslams, bet ir užrašams

Mokiniams iki vyresnių klasių tinkamas plonas, 12 lapų sąsiuvinis, tiksliesiems mokslams langeliais, o humanitariniams – eilutėmis. Vyresnių klasių mokiniai renkasi storesnius užrašus. Toks sąsiuvinis, įrištas spirale naudingas tuo, kad lapai lengvai išplėšiami. Paaugliams svarbus ir viršelio dizainas, todėl mes pasirūpinome dizainų įvairove, kad kiekvienas atrastų sau mielą daiktą.

Sąsiuvinis linijomis ar sąsiuvinis langeliais – kokį pasirinkti?

Sąsiuvinis langeliais tinka matematikos, fizikos, chemijos, braižybos ir kitoms pamokoms, kuriose rašomi skaičiai, formulės ar braižoma.

Sąsiuvinis linijomis skirtas lietuvių kalbos pamokoms ir kitiems humanitariniams dalykams, kuriuose pagrinde rašomos raidės.

Kuo skiriasi sąsiuviniai 1 klasei nuo kitų?

Ši priemonė pirmokėliui skiriasi tuo, kad langeliai ir linijos yra didesni, tam kad vaikas mokytųsi rašyti didesniu šriftu. Sąsiuviniai pirmai klasei taip pat būna langeliais ir linijomis.

Be minėtų prekių, pas mus įsigysite sąsiuvinių, skirtų specialiai fizikos ir chemijos pamokoms, su naudingomis formulėmis ir taisyklėmis.