Darbo knygos ir kalendoriai Kategorijos

Aktyvūs filtrai

Kalendoriai

Rikiuoti pagal:

Tikri kalendoriai, kabinami ant sienos ar statomi ant stalo, išlieka populiarūs ir naudingi net ir šiais skaitmeninių technologijų laikais. Jie tampa ne tik patogia priemone planuoti laiką, bet ir sienos, stalo dekoracija. Mes siūlome platų, įvairių sieninių ir stalinių kalendorių pasirinkimą.

Kaip išsirinkti tinkamiausius stalo kalendorius?

Rinkdamiesi šią priemonę atkreipkite dėmesį į išmatavimus, turinio išdėstymą, spalvą, viršelio tipą. Įsigykite stalo kalendorių, kurio spalva jums priimtina, kurį malonu liesti. Atkreipkite dėmesį į kitus puslapius – ar užteks vietos užrašams, ar patogus dienų išdėstymas. Jeigu turite klausimų, visada konsultuokitės su „Eurobiuro“ konsultantais.

Sieninis kalendorius tinka ne tik namams

Šie kalendoriai patogūs tuo, kad yra dideli, stambiu šriftu parašytomis datomis, kurios puikiai matomos, tačiau jie neužima vietos, nes kabinami ant sienos. Sieninį kalendorių dažnai galima pamatyti namuose, tačiau jis puikus pagalbininkas ir darbo vietoje, biure, padėsiantis greitai klientams atsakyti į panašius klausimus kaip šis: „Kada galėčiau atvykti sekančiam vizitui?“.