Segtuvai

Rikiuoti pagal:

Tvarkinga darbo vieta padeda sutaupyti darbuotojų laiką, susikaupti ir efektyviai dirbti. Atlikti tyrimai rodo, kad ant stalo besiblaškantis nereikalingas dokumentas per dieną dėmesį atitraukia 5 kartus. Šiais laikais turime įvairių priemonių padedančių palaikyti tvarką, viena iš jų – segtuvai. Turėdami pakankamą kiekį, užtikrinsite tvarką biure. Jie būna įvairių dydžių, rūšių ir spalvų. Spalvinė gama padeda sugrupuoti dokumentus ir informaciją. Segtuvai dokumentams dažniausiai skirstomi į kelias grupes:

 • Pirkimo-pardavimo sąskaitos
 • Sutartys
 • Darbų pridavimo aktai
 • Personalo dokumentai
 • Įmonės vidaus valdymo segtuvai

„Eurobiure“ rasite viską, kas reikalinga dokumentų laikymui, grupavimui, archyvavimui, tai įvairių spalvų standartiniai segtuvai, archyviniai, popieriniai segtuvai, kartoniniai, prezentaciniai, žiediniai segtuvai. Siūlome tik kruopščiai atrinktas kokybės ir kainos atžvilgiu prekes, todėl verta apsipirkti būtent mūsų internetinėje parduotuvėje.

Segtuvas dokumentams – tvarkai darbo vietoje palaikyti

Segtuvas dokumentams yra nepakeičiama priemonė, padedanti tvarkingai grupuoti įvairius popierius, informaciją. Būtinai palaikykite tvarką tarp popierių, kad darbuotojai galėtų greitai rasti reikiamą informaciją. Net ir ką tik įdarbintas žmogus biure orientuosis greičiau, jeigu jūsų dokumentų segtuvai bus tinkamai sugrupuoti. Ir atvirkščiai, darbuotojai skųsis, jog nespėja atlikti pareigų, jeigu biure bus sunku rasti reikiamus popierius, paieškoms gali prireikti net valandos ar daugiau darbo dienos laiko. Taigi, jei dar neturite pakankamai segtuvų dokumentams, būtinai juos užsakykite artimiausiu metu. Atkreipkite dėmesį į svarbiausius dalykus užsakant:

 • Nugarėlės plotis parodo, kiek lapų telpa segtuve, pvz.: 60 mm nugarėlė talpina 340 lapų;
 • Kiaurymė segtuve leidžia patogiai jį ištraukti iš lentynos.
 • Tvirčiausi segtuvai dengti polipropileno plėvele.
 • Popieriniai – nėra labai tvirti, tačiau tinkami dokumentų archyvavimui.

Popieriniai segtuvai dokumentų archyvavimui

Biure dažnai būna dokumentų, kuriuos reikia saugoti daugelį metų. Tai sąskaitos faktūros, sutartys ir kt. Popieriniai segtuvai geriausiai tinka laikyti nenaudojamiems, tačiau reikalingiems archyvuoti dokumentams. Šios mūsų siūlomos priemonės talpina net iki 800 lapų, lyginant su standartinėmis, jos sutaupo iki 30 % vietos. Popieriniai segtuvai pagaminti iš ekologiškų medžiagų, todėl tausojantys aplinką.

Žiediniai segtuvai – išeitis archyvuojant svarbius popierius

Jie pasižymi tuo, kad turi žiedus, ant kurių užmaunamos įmautės su lapais ar skylamušiu išmušti dokumentai. Žiediniai segtuvai gali turėti 2 ar 4 žiedų susegimo mechanizmą. Jie tinka ir archyvavimui, ir kasdieniam naudojimui. Pirkdami juos internetu atkreipkite dėmesį į:

 • atstumą tarp žiedų (16 mm, 25 mm);
 • nugarėlės plotį, kuris parodo kiek telpa lapų;
 • kokio formato dokumentams skirti – A4 ar A5.

Segtuvas su 4 žiedais yra stabilesnis, jame esančius dokumentus lengva versti, todėl jis puikiai tiks prezentacijoms.

Biure geriausiai turėti skirtingų tipų, dydžių, spalvų priemonių popieriams laikyti, nes taip geriau galėsite juos grupuoti. Taigi, įsigykite įvairių segtuvų dokumentams ir greitai pamiršite netvarką ant stalo.