Klijai, lipnios juostos Kategorijos

Aktyvūs filtrai

Klijai, lipnios juostos

Rikiuoti pagal:
Klijai PVA 100g  įp.12

Klijai PVA 100g įp.12

KL-PVA-255214
0,68 € / vnt.
Pristatymas per 3 d. d.
Likutis sandėlyje: 1400 vnt.
Lipni guma 50g KORES

Lipni guma 50g KORES

KL-31600
2,75 € / vnt.
Pristatymas per 3 d. d.
Likutis sandėlyje: 921 vnt.

Mūsų siūlomi klijai yra įvairių rūšių, skirti naudoti mokiniams mokykloje, biure, buityje, remonto darbuose. Pagrindinės jų rūšys tai:

pieštukiniai, skirti klijuoti popierių; PVA klijai skirti popieriui, medienai, stiklui, odai ir kt. gaminiams; momentiniai – itin greitam ir tvirtam klijavimui; purškiami, universalūs, blizgūs ar karšti klijai.

Skysti klijai ar karšti klijai – kurie geriau?

Skysti klijai lėčiau džiūva nei karšti, tačiau juos patogu naudoti biure ar mokykloje, dokumentams, popieriui, kartonui klijuoti.

Karšti klijai naudojami kartu su specialiu pistoletu, kurį taip pat galite įsigyti pas mus. Tai lazdelių formos priemonė, kuri klijuojant išsilydo ir greitai atvėsta. Karštus klijus patogu naudoti rankdarbių, dekoracijų, prekių pakavimui, nes labai patogu dozuoti ir nereikia laukti kol išdžius.

Stipresnei fiksacijai naudokite PVA klijus

PVA klijai pagaminti iš polivinilacetato bei kitų priedų, jie pasižymi itin tvirta fiksacija, būna baltos arba skaidrios spalvos. Buitinius PVA klijus naudokite popieriui, kartonui, odai, stiklui, medienai, keramikai klijuoti. Jie greitai stingsta, o išdžiūvę tampa skaidrūs, todėl itin patogūs.

Klijavimui taip pat naudojama lipni juosta, kuri gali būti dvipusė, spalvota ir lipni guma, šias prekes taip pat rasite puslapyje „Klijai, lipnios juostos“.