Dailės prekės

Rikiuoti pagal:
Akcija
Guašas 12sp. GAMMA 240ml

Guašas 12sp. GAMMA 240ml

PS-GU-321037
4,12 €
5,49 €
/ vnt.
Pristatymas per 3 d. d.
Likutis sandėlyje: 6080 vnt.
Akcija
Guašas 6sp. Gamma 120ml

Guašas 6sp. Gamma 120ml

PS-GU-321034
2,44 €
3,25 €
/ vnt.
Pristatymas per 3 d. d.
Likutis sandėlyje: 1339 vnt.

Dailės reikmenys, tinkantys bet kokio amžiaus menininkui

Tapyba, piešimas ar užsiėmimas kitais menais mažina stresą, skatina kūrybišką mąstymą, padeda atsipalaiduoti, todėl ši veikla naudinga ir vaikams, ir suaugusiems. Tegul tokios dailės prekės, kaip teptukai, guašas, įvairūs dažai, piešimo sąsiuviniai ir kita visada būna namuose, jog galėtumėte užsiimti kūryba kada tik panorėsite. Juk negali žinoti, kada aplankys tapybos mūza!


Mūsų turimi dailės reikmenys tapybai ar kitiems menams yra kokybiški ir nebrangūs, tinkantys mažiesiems menininkams, dailės pamokoms ir suaugusiųjų tapybai. Galime pasiūlyti platų kiekvienos piešimo priemonės pasirinkimą: akriliniai dažai, akvareliniai dažai, aliejiniai dažai, guašas ir tempera, pastelės, kreidelės, teptukai, piešimo sąsiuviniai ir drobės, paletės, indeliai ir kitos priemonės, kurių gali prireikti piešimui.

Į ką atkreipti dėmesį, perkant dailės prekes internetu?

Dailės prekės internetu dažnam pirkėjui imponuoja dėl galimybės nevaržomai analizuoti konkrečios prekės aprašymą ir išsirinkti geriausiai poreikius atitinkantį produktą. Visgi, norint, jog apsipirkimas internetinėje dailės reikmenų ir kitų biurui bei mokyklai skirtų prekių parduotuvėje būtų greitesnis ir, žinoma, sėkmingesnis, pravartu pasidomėti žemiau pateiktais patarimais.

  • Jei dailės prekės yra reikalingos mokyklą ar darželį lankančiam vaikui, pasidomėkite, kokių konkrečiai priemonių reikia. Guašas, akvarelė, flomasteriai, spalvoti pieštukai, piešimo popierius – populiariausios piešimo prekės vaikams.
  • Tėvai, ieškantys piešimo reikmenų patiems mažiausiems, natūralu, yra bene patys išrankiausi pirkėjai, kuriems vien žaismingos prekės dizaino anaiptol nepakanka. Svarbiausia – saugumas, tad, rinkdamiesi, pavyzdžiui, akvarelę ar guašą, atkreipkite dėmesį, ar jų sudėtyje nėra kenksmingų medžiagų. Vaikų naudojami piešimo reikmenys turėtų būti nesunkiai nuvalomi nuo kūno, drabužių ar kitų suteptų paviršių, taip garantuojant, jog tapyba atneš teigiamas emocijas ne tik mažajam dailininkui, bet ir Jums.
  • Jei nesate tikras, kokios priemonės yra tinkamiausios Jūsų ar Jūsų atžalos meninei saviraiškai, racionalu susilaikyti nuo išlaidavimo. Pavyzdžiui, rinkitės mažesnės talpos guašo indelius, mažesnį akvarelės spalvų kiekį ir pan. O, atradę savo „arkliuką“, galėsite drąsiai investuoti į brangesnius, didesnės talpos piešimo priemones ir kitas šiai veiklai galinčias praversti prekes, pavyzdžiui, molbertą.
  • Dailės priemones rinkitės, atsižvelgdami į jas naudosiančio asmens patirtį, gebėjimus. Pavyzdžiui, guašas puikai tiks pradedantiesiems, tuo tarpu akvarelė yra „įnoringesnė“. Dėl šios priemonės skaidrumo, klaidelių, padarytų tapant, paslėpti nebus įmanoma.
  • Jei žinote, kokios dailės priemonės konkrečiai reikalingos Jums ar Jūsų vaikui ar turite gamintoją, kurio produkciją vertinate labiausiai, drąsiai pasinaudokite patraukliomis akcijomis, kurias siūlo „Eurobiuras“ internetinė parduotuvė. Dailės reikmenys galioja ilgai, tad juos bus galima naudoti ir kitais mokslo metais.

Kokybiški dailė reikmenys internetu

Dailės prekės bei kitos priemonės biurui ir mokyklai internetu – patogiausias būdas įsigyti tai, ko reikia Jums ar Jūsų vaikui. Jūs išvengiate kamščių, sutaupote laiką ir pastangas, kurių prireiktų važiuojant iki fizinės parduotuvės. Negana to, kokybiški dailės reikmenys internetu gali būti įsigyjami ir už labai patrauklią kainą. „Pagauti“ akciją, taikomą internetinėje parduotuvėje, kur kas paprasčiau, nei perkant įprastu būdu.

Dailės prekių ar kitų daiktų, užsakytų mūsų internetinėje parduotuvėje, pristatymas trunka vos kelias dienas. Tad laikas, nuo atėjusio įkvėpimo piešti iki galimybės tai įgyvendinti praktiškai, tikrai neprailgs.