Kuprinės

Rikiuoti pagal:

Kuprinė - tai priemonė, kurią esame bent kartą gyvenime naudoję visi. Iš patirties žinome, kad tai vienas patogiausių būdų nešioti daiktus. Kokybiškos kuprinės ne tik patogios, bet ir nežalojančios stuburo, todėl jos tinka ir moterims, ir vyrams, ir vaikams. Kadangi nešiojamos ant nugaros, padeda išlaikyti tiesų stuburą, skirtingai nei įvairūs krepšiai, kabinami ant peties. Jas galima suskirstyti į keletą rūšių, kurias rasite mūsų internetinėje parduotuvėje, tai:

 • universalios kuprinės;
 • laisvalaikio kuprinės;
 • mokyklinės kuprinės;
 • kuprinės pradinukams.

Visos jos labai kokybiškos, tvirtos, patrauklios išvaizdos.

Į ką atkreipti dėmesį, perkant kuprines vaikams?

Vos atėjus naujiems mokslo metams svarstome: ar pirkti naujas kuprines vaikams ar bus gerai tos pačios? Jeigu vis tik nusprendėte įsigyti naują, pirkite kokybišką prekę, kuri padės palaikyti gerą vaiko savijautą ir sveikatą. Taigi, kokios turėtų būti mokyklinės kuprinės?

 1. Atkreipkite dėmesį į svorį, nes jeigu jis per didelis, tai vaiką pradės varginti pečių juostos, nugaros skausmai. Nuolat jaučiamas nuovargis trukdo susikaupti, todėl gali neigiamai atsiliepti net mokymosi rezultatams. Tuščios kuprinės pradinukams turėtų sverti ne daugiau nei 700 g, vyresniems vaikams iki 1000 g.
 2. Mokyklinės kuprinės turi būti su rankenėle ir reguliuojamomis petnešomis, kurios būtų storesnės viršutinėje dalyje (3,5-4 cm) ir plonesnės apačioje (2-2,5 cm).
 3. Kuprinės vaikams turi būti tinkamo dydžio – nekabėti ant sėdmenų ir nebūti iškeltos virš pečių. Jų aukštį reikia sureguliuoti petnešomis.
 4. Ši prekė vaikus lydi beveik pusę dienos mokykloje, todėl joje turi būti patogu susidėti visus reikmenis. Kuprinė neturėtų „paskandinti“ mokinio trintuko, o tam padeda įvairūs skyriai – du didesni ir keli mažesni.
 5. Pirkdami prekę internetu paskaitykite iš ko ji pagaminta, ar atspari lietui, drėgmei. Kuprinės vaikams tarnaus ilgiau, jeigu bus tvirtos, pasiūtos iš gerai besivalančio, vandeniui atsparaus poliesterio.
 6. Pasirūpinkite vaiko saugumu ir rinkitės kuprinę su atšvaitais.

Mokyklinės kuprinės naudojamos ne tik knygų nešiojimui

Taip, tikrai, jos gali puikiai pagelbėti išvykoje, iškyloje, netgi kelionėje į kitą šalį. Tik vietoje mokyklos reikmenų teks įsidėti dantų šepetuką, drabužius ir kitą turtą.

Kuprinės pirmokams - svarbus pirkinys kiekvienam mažajam moksleiviui

Mažiesiems atėjimas į pirmą klasę dažnai yra jaudinantis įvykis, pilnas įvairių emocijų. Tėvelių tikslas – nuteikti savo vaikus, kad šis įvykis būtų kuo džiugesnis. Tai galite padaryti, atidžiai parinkdami drabužius ir mokyklinius reikmenis, tarp kurių – kuprinė, tap nuolatine mažylio palydove.

Taigi, ji turėtų ir džiuginti mažuosius, ir būti patogi. Sveikatos ekspertai pataria rinktis kuprines pradinukams, kurios turi:

 • Ergonomišką nugarėlę, palaikančią taisyklingą laikyseną.
 • Paminkštintas reguliuojamas, orui pralaidžias petnešas.
 • Dėžutės formą su kietu dugnu, kad būtų pakankamai erdvės ir daiktai nepasimestų.
 • Pakankamai skyrių knygoms ir kitiems reikmenims;
 • Petnešas pasiūtas iš drėgmei atsparios medžiagos.
 • Atšvaitus.
 • Svorį iki 700 g.

Svarbūs ne tik sveikatos specialistų patarimai, bet ir vaiko poreikis. Pirmokų kuprinės dažnai būna papuoštos įvairiais herojais, jos spalvingos ir nuotaikingos tam, kad vaikas džiaugtųsi ir gautų motyvacijos mokymuisi.

Mūsų kuprinės pirmokams atitinka visus sveikatos reikalavimus, o jų išvaizda patraukli mažiesiems.

Kuo skiriasi mokyklinės kuprinės pradinukams nuo įprastų?

Pradinukų kuprinės yra lengvesnės, iki 700 g, moksleivių – iki 1000 g. Jos primena dėžutę, kurioje vaikas aiškiau mato savo daiktus, vyresnių klasių – gali būti užapvalintos, didesnės talpos, gali turėti atskirą skyrių kompiuteriui nešioti, skyrių ausinukams įsidėti.

Pradinukams taip pat tinka ergonominės kuprinės, turinčios specialią jiems pritaikytą nugarėlę. Mūsų internetinėje svetainėje taip pat rasite laisvalaikio kuprines. Skirtos moterims ar mergaitėms yra mažesnės, blizgančios, patrauklaus dizaino. Berniukams ar vyrams tinka juodos, mėlynos, pilkos, didesnių gabaritų kuprinės, kuriose tilps sportinė apranga ir įvairūs daiktai iškylai, kelionei.

Mūsų internetinėje svetainėje įsigykite kokybiškas ir patrauklias mokyklines kuprines pradinukams, tvirtas ir patogias – vyresnių klasių mokiniams. Siūlome gerą kainą ir galimybę grąžinti ar pakeisti nepatikusią prekę.