Pagrindinis

Rikiuoti pagal:

Platus biuro prekių pasirinkimas internetu

„Eurobiuras“ – vieta visiems Jūsų biuro reikmenų poreikiams išpildyti. Čia rasite platų biuro prekių asortimentą verslui, namams ir mokyklai: kanceliarines prekes, kompiuterinę įrangą, konferencijų įrangą, biuro baldus, verslo dovanas, sportinius prizus, buities prekes ir kt.

Jūsų patogumui visos ofiso prekės suskirstytos pagal kategorijas, tad visi ofiso reikmenys yra lengvai randami.

Kanceliarinės prekės ir darbo stalo reikmenys

Mūsų kanceliarinės prekės apima labai platų asortimentą. Internetinėje parduotuvėje prekiaujame įvairiomis rašymo priemonėmis, popieriumi ir jo gaminiais, prekėmis dokumentų laikymui, mokyklinėmis ir dailės prekėmis, žymekliais ir kt. Nesvarbu, ar ieškote pieštukų, rašiklių ar kitų rašymo priemonių, ar darbo stalo reikmenų arba braižybos priemonių, mūsų el. parduotuvėje rasite viską!

Biuro baldai

Biuro baldai yra Jūsų verslo pagrindas. Verta investuoti į aukštos kokybės produktą, kuris tarnaus daug metų. Turime įvairių biuro baldų nuo kėdžių iki kabyklų, kurie atitiks visus poreikius ir puikiai atrodys Jūsų naujajame biure. Nesvarbu, ar esate pradedanti įmonė, ar jau įsitvirtinusi įmonė, galime pritaikyti Jūsų erdvę Jums.

Reklamos paslaugos ir verslo dovanos

Siūlome vizitinių kortelių, plakatų, antspaudų ir daugelio kitų verslo produktų gamybą, kurie padės Jūsų verslui augti! Ieškote reklaminių prekių ar verslo dovanų? Čia rasite daug idėjų! Mes siūlome viską nuo rašiklių iki puodelių ir marškinėlių! Teikiame graviravimo, tampografijos, termo spaudos ir kitas paslaugas.

Prekių pristatymas

Visas mūsų prekes galite lengvai užsisakyti internetu. Jeigu biuro prekės yra sandėlyje ir užsakymas yra išsiųstas darbo dieną iki 14 valandos, prekės Jums bus pristatomos sekančią darbo dieną, kitu atveju, užsakytas prekes pristatysime per 2-3 darbo dienas. Prekės siunčiamos visoje Lietuvoje!

Kitos „Eurobiuras“ teikiamos paslaugos

Mūsų įmonė taip pat teikia kopijavimo, kasečių pildymo ir kitas paslaugas. Užsiimame spalvotų ir nespalvotu kopijavimu ir spausdinimu, tuo pačiu siūlome įrišimo, laminavimo paslaugas. Taip pat siūlome dauginimo technikos bei konferencinės įrangos nuomą ir kompiuterinių tinklų įdiegimą.