apie-mus.jpg

UAB "Eurobiuras" - apdovanojimas už sparčiai augančius rezultatus versle

Turite klausimų? Rašykite administratoriui arba skambinkite telefonu +370-700-55322

Sparčiai augančių smulkiojo ir vidutiniojo verslo įmonių konkurso „Gazelė", kurį organizuoja dienraštis „Verslo žinios", apdovanojimas įteiktas bendrovei „Eurobiuras". Ženklas „Gazelė"- tai pati geriausia rekomendacija partneriams ir klientams.

Apie mus

Bendrovė UAB „Eurobiuras“ įkurta 1993 m. ir jau 30 metų sėkmingai plėtoja savo veiklą Lietuvos rinkoje. Šiuo metu įmonė aptarnauja apie 10000 komercinių ir biudžetinių įmonių bei dar daugiau fizinių asmenų. Puikų aptarnavimą garantuojame savo patirties, puikių darbuotojų bei geros techninės bazės dėka. Tam, kad visiškai patenkinti pirkėjų poreikius, bendrovėje dirba daugiau kaip 100 darbuotojų.

Nuo pat veiklos pradžios įmonė investuoja į tris pagrindinius veiksnius, kurie administracijos nuomone, turi didžiausią įtaką įmonės plėtrai: įmonės žmogiškuosius resursus, veiklos apimtis ir priemones gamybos bei pardavimų kokybei užtikrinti. Didžioji dalis įmonės pelno skiriama būtent investicijoms į šiuos veiksnius.

Nuo 2008 m. bendrovė pradėjo vystyti naują veiklą - visų rūšių reklamos gamybą. Į šią sritį jau investuota apie 2 mln. Eur.

Ištyrusi kliento poreikius, įmonė pastarajam pateikia visą kanceliarinių prekių asortimentą, siūlo viską, kas reikalinga darbui biure, pradedant rašikliais, popieriumi ir baigiant kompiuteriais, baldais, buitinėmis ir maisto prekėmis.

Mąstymas

Įmonėje egzistuoja suvokimas, kad nepriekaištinga aptarnavimo kokybė ir dėmesys klientui yra pagrindinis efektyviai veikiančios bendrovės kriterijus.

Skaičiai ir faktai

 • Bendras bendrovės naudojamas plotas 4100 kv. m.
 • Transporto priemonių skaičius - 11
 • Bendrovėje dirba daugiau kaip 100 darbuotojų
 • Įsteigti 9 filialai
 • Bendrovės 2023 m. apyvarta viršijo - 8 mln. Eur įskaitant PVM

Planai

 • Pradėtas įgyvendinti projektas skirtas pagerinti klientų aptarnavimo kokybę, padidinti aptarnavimo greitį, tikslumą bei išplėsti prekių asortimentą. Tam kad būtų įgyvendintas projektas ir 100% patenkinti visų pirkėjų lūkesčiai, 2013 m. įdiegta moderni logistinė programa, apimanti prekių judėjimo kontrolę nuo gamintojo iki kliento;
 • 2024 m. - mokymų bei efektyvumo kėlimo metai. Tam bus skiriamas ypatingas dėmesys bei finansavimas.

Mes remiame

Vaikų globos namus, mokyklas, sporto klubus bei individualius sportininkus, įvairius renginius, Lietuvos moksleivių sąjungą LMS bei LLRI organizaciją.

PSI

UAB „Eurobiuras" yra tarptautinės reklamos naujienų agentūros PSI narys.

Turime daugiau kaip 30 metų patirtį įmonių aptarnavimo srityje. Galime pasiūlyti daugiau kaip 15000 prekių pavadinimų. Daugelį iš jų galėsite išsirinkti iš katalogo ar elektroninėje parduotuvėje.

UAB "Eurobiuras" teikia šias paslaugas:

 • Visų rūšių biuro prekių bei baldų prekyba;
 • Visų rūšių reklamos gamyba;
 • Antspaudų, klijų gamyba;
 • Spalvotas, nespalvotas kopijavimas ir spausdinimas, įrišimas, graviravimas, laminavimas;
 • Lazerinių ir rašalinių spausdintuvų kasečių užpildymas;
 • Prekyba kompiuterine, kopijavimo bei faksimilinio ryšio technika, jos remontas bei aptarnavimas;
 • Dauginimo technikos bei konferencinės įrangos nuoma;
 • Kompiuterinių tinklų diegimas.

Apie 70% prekiaujamų prekių yra importuojamos mūsų iš tokių šalių kaip Japonija, Pietų Korėja, Ukraina, Vokietija, Graikija, Lenkija, Čekija, Prancūzija, Suomija, Portugalija, Ispanija, Italija, todėl galime garantuoti prekių tiekimo stabilumą bei operatyvumą. Jūsų aptarnavimui naudojame modernią kompiuterizuotą sistemą, garantuojančią aukščiausią bei greitą aptarnavimo kokybę. Visada galime pateikti smulkią ataskaitą apie Jūsų pirktas prekes, suteiktas nuolaidas, apmokėjimo terminus bei kitą Jums reikalingą informaciją.

Esant pageidavimui galime pritaikyti Jums palankias atsiskaitymo, pristatymo, užsakymo formas.

Kiekvienais metais leidžiame atnaujintą (spausdintą) prekių katalogą, kuriame rasite daugelį reikalingų prekių. Taip pat turime elektroninę katalogo versiją, kurią galite rasti čia.

Iškilus klausimams prašome kreiptis numeriu 8-700-55322.

Mielai atsakysime į visus Jūsų klausimus ir pasistengsime padėti.